מסעדה טובה בתל אביב

התפריט העשיר המותאם לכולם, הנגישות והחניה הופכים את גרינברג למסעדה טובה בתל אביב

 

המגיעים לעיר הגדולה עומדים בפני שפע עצום של אפשרויות כאשר הם מחפשים מסעדות טובות בתל אביב, מסעדות לאכול בהן ארוחת צהריים בין פגישות ולנקות מעט את הראש, מסעדה רגועה לקיים בה פגישות עסקים או מסעדה לאכול בה עם כל המשפחה ביום של בילוי משפחתי. מסעדת גרינברג נחשבת מסעדה טובה בתל אביב כי היא מתאימה ועומדת לרשותו של קהל הטרוגני המורכב הן מאנשי עסקים, הן ממשפחות והן מאנשים שמחפשים מקום להתאוורר בו קצת בין מטלה אחת לאחרת.

 

הזמנת שולחן

 

 

מיקום אידיאלי לכל מטרה

 

מסעדות טובות בל אביב לא חסרות, אך עם זאת, רבות מהן נמצאות במרכז העיר, אזור צפוף, מלא פקקים ויותר מכל- חסר מקומות חניה. מסעדת גרינברג נמצאת אמנם בתל אביב, כך שגם המגיעים מחוץ לעיר לא יתקשו להגיע אליה, אך היא ממוקמת בצפון השקט של העיר במרכז של שכונת אזורי חן, שכונה שקטה ונעימה בצפון העיר. אזורי חן מרוחקת מן הפקקים והבלגן, מספקת מקומות חניה בשפע וגם סביבה ירוקה ורגועה. זהו מקום מצוין עבור אנשי עסקים המדלגים מפגישה אחת לאחרת ולא יכולים להתעכב על מציאת מקום חניה וגם מעוניינים באווירה רגועה לקיום פגישה יעילה, או עבור משפחות, במיוחד אלה המתגוררות באזור ועבורן גרינברג היא כבר בית שני. בנוסף לכך ניתן לערוך אירועים קטנים במסעדה עד 200 מוזמנים.

 

מסעדות טובות בתל אביב הן אלו המכילות שפע של מנות מכל הלב

 

גרינברג היא מסעדת ביסטרו המשלבת בין אווירה ועיצוב ניו יורקי לבין מנות פריזאיות משובחות, עם חומרי גלם מהשורה הראשונה. ארוחות בוקר משובחות עם גבינות ולחמים, ארוחות צהריים עם פסטות ורטבים ריחניים, דגים ופירות ים וגם מנות בשרים קלילות מחכות לכם במסעדה. כמובן שגם קינוחים סטייל פריז ומשקאות הם חלק בלתי נפרד מהתפריט.

0.2357336